В останню суботу листопада українці вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932-1933р.р.
Страницы
- Головна сторінка
- Статут закладу
- Педагогічний колектив
- Прозорість та інформаційна відкритість закладу
- Вільні вакансії
- Матеріально-технічне забезпечення. Вибір підручників.
- Психологічна служба закладу
- Структура та органи управління закладом
- Методична робота
- Умови доступності закладу для навчання осіб з ООП
- Фінансова діяльність
- Про заклад
- Дистанційне навчання
- Учням та батькам
- Виховна робота
- Наші учні
- Звіт директора
- Внутрішня система забезпечення якості освіти
- Мережа класів
- Освітня програма закладу
- Річний план
- Правила поведінки здобувачів освіти
- Правила прийому дітей до 1 класу
- Запобігання та протидія булінгу
- Обмін досвідом
- Методичні рекомендації вчителям
- Атестація
- НУШ
- Територія обслуговування
- Учнівське самоврядування
понеділок
Зроніть сльозу. Бо ми не мали сліз.
Історія України - трагічна : поневолення, війни, голодомори. Ми повинні вчитися з цим боротися, цьому протистояти. А головний наш учитель - історія.
пʼятниця
Наразі кібербезпека важлива як ніколи. Кіберпростір – це важливий фронт, що потребує постійного захисту. А значить, і регулярного вдосконалення знань в цій сфері.
середа
Платіжна безпека: основні поради від Кіберполіції
Не розголошуйте всі реквізити платіжної картки та контролюйте рух коштів на рахунку Банк по телефону може запитати перші 6 та останні 4 цифри платіжної картки. Для отримання платежу на картку достатньо повідомити лише16-значний номер картки.
- Тримайте в секреті три цифри на звороті картки (CVV/CVC код), коди (одноразові паролі) банків та мобільних операторів, пін-код до картки.
- Підключіть смс-інформування стосовно операцій з платіжною карткою.
- Установіть індивідуальні ліміти на операції з вашою платіжною карткою.
- Використовуйте віртуальну картку для розрахунків в Інтернет.
Перераховуйте необхідну суму з основної картки на віртуальну перед здійсненням покупки. Віртуальну картку також можливо додати і до гаманців Apple Pay, Google Pay. Не переходьте за посиланнями від незнайомців! Шахраї розсилають шкідливі посилання в месенджери, смс, e-mail для зараження пристроїв вірусом, викрадення персональних даних, секретних карткових реквізитів, для переходу на фішингові або інші шахрайські ресурси.
Отримали посилання від друга – не поспішайте на нього клікати. Шахраї могли отримати доступ до акаунта друга. Спершу зателефонуйте другу та запитайте, чи справді посилання від нього.
Не вводьте реквізитів платіжних карток на незнайомих та підозрілих сайтах
- Перш ніж ввести в будь-яку форму дані своєї платіжної картки або паролі до онлайн
- банкінгу, перевірте адресу необхідного ресурсу, адже будь-які відмінності можуть свідчити про те, що ви опинилися на фішинговому сайті.
- Якщо необхідно перейти на сайт компанії, адресу якого ви отримали в посиланні, введіть у пошуковій системі назву необхідного сайту і лише тоді переходьте на вебресурс.
Звертайте увагу на протокол сайту http – це ненадійний протокол, це означає, що сайтом користуватися не можна https – потрібно продовжити перевірку сайту Також рекомендується додатково перевірити посилання сумнівних сайтів:
- на сайті Кіберполіції в розділі "Стоп фрауд". Також у цьому розділі можна перевірити на шахрайство номер телефону та банківську картку;
- через сервіс Асоціації "ЄМА" CheckMyLink ВАЖЛИВО!
Схема шахрайства може бути абсолютно новою або добре прихованою. Тому, крім перевірки сайту на сайті Кіберполіції в розділі "Стоп фрауд" та сервісі Асоціації "ЄМА" CheckMyLink, проводьте також власну перевірку. Якщо ви випадково розкрили дані платіжної картки на підозрілому сайті, негайно телефонуйте до банку за номером, зазначеним на звороті картки. Якщо ви стали жертвою шахраїв, напишіть заяву до Кіберполіції за цим посиланням або повідомте про ваш випадок за номером телефону – 0 800 505 170. Захистіть свої акаунти двічі
1. Створіть складний пароль до електронної пошти, соціальних мереж та інтернетбанкінгу. Складний пароль може містити:
- 8 і більше символів,
- Великі та малі літери,
- Цифри та спеціальні знаки/символи. Створюйте унікальний пароль для кожного інтернет-банкінгу, електронної пошти, соціальних мереж тощо. Під час створення пароля не використовуйте: особисту персональну інформацію (дата народження, адреса, номер телефону тощо);
- загальновідомі комбінації паролів (наприклад, Qwerty12, Password123456, Admin1234 тощо);
- послідовне/зворотне написання символів або цифр.
2. Установіть багатофакторну автентифікацію.
Багатофакторна автентифікація – це, коли для входу до акаунта, крім логіна та пароля, потрібно ввести код підтвердження, що приходить на смартфон, електронну скриньку або у відповідний додаток. Налаштування багатофакторної автентифікації на прикладі інстаграму за посиланням.
Надійно зберігайте та не розголошуйте свій пін-код! Змінюйте пін-код до картки:
- регулярно: 1 раз на 3 місяці,
- ситуативно: якщо виникла підозра, що ще хтось його може знати.
#ШахрайГудбай! #Кіберполіція #БезпекаДаних
Проект Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!»
Проект MRIYA – це ініціатива з протидії російським окупантам в медіа-просторі, блокуванню ресурсів шахраїв та ресурсів, за допомогою яких здійснюється збут наркотичних речовин.
На сьогодні, це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті. Екосистема «МРІЯ» створена для об’єднання проектів, які розроблені у синергії Кіберполіції України та волонтерів, зокрема:
Канал «StopRussia | MRIYA» https://t.me/+rPL5V0CMx0NlOTky
Канал - це головна інструкція та засіб комунікації з підписниками щодо блокування, а також платформа, де щоденно та систематично надаються онлайн-завдання для підписників, актуальні новини та свіжа інформація, у тому числі навчальні матеріали по кібергігієні та протидії шахрайству.
Бот «StopRussia | MRIYA» https://t.me/stopdrugsbot
Приймає інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються модераторами та відправляються на блокування в Телеграм-канал. У розділі «Надіслати скаргу на ресурс» - кожен може долучитися до блокування ресурсів окупанта.
Проєкт «МРІЯ» - став сильною ініціативою протидії російській пропаганді в медіа-просторі.
Проте війна все ще триває. І це стосується кожного з нас.
Саме ти можеш пришвидшити спільну перемогу!
Скануй QR-код та долучайся до ініціативи!
23 листопада 2023 року представники учнівського самоврядування Гінчицька Ірина та Середяк Тарас (ОЗ «Крукеницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» директорка Галина ПАНЧИШН) взяли участь у конкурсі проєктів «Разом! Розбудовуємо громаду». З метою популяризації туризму в Мостиський територіальній громаді Гінчицька Ірина розробила проєкт «Крукеничі- туристичний куточок Львівщини». Середяк Тарас представив проєкт «Міні-футбольний майданчик». Бажаємо успіхів у реалізації проєктів.
Сучасне життя оповите технологіями,наразі їх використання настільки широке, що вони вже давно вийшли за межі передбачуваності. Адже один необережний клік на посилання у фішинговому листі чи на вебсайті – і ваш гаджет інфіковано.
З нагоди Дня Гідності та Свободи в ОЗ «Крукеницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів»(директорка Галина ПАНЧИШИН) було проведено загальношкільну лінійку «Україна - країна нескорених», під час якої школярі згадали події Майдану, ознайомилися з героїчними сторінками історії нашої країни та вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні.
Щороку 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини — прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. Цей день — це не тільки веселе свято для самих дітей, це нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали гідними громадянами своєї держави.