понеділок

 Хустку українську одягла дівчина,

Хай же завжди квітне наша Україна!
7 грудня - Всесвітній день української хустки.
День хустки – свято краси, традицій та української культури!
Педагогічні працівники та здобувачі освіти ОЗ "Крукеницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мостиської міської ради Львівської області"( директор Галина ПАНЧИШИН) не залишились осторонь цього свята.
Разом ми зберігаємо і популяризуємо традиції, що об'єднують!


 До Дня Збройних сил України в ОЗ «Крукеницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» ( директор Г. Й. Панчишин) з учасниками гуртка «Джура» було проведено квест «Один день у ЗСУ». На початку заходу зазначено, що День збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня у день прийняття Верховною Радою України в 1991 році Закону України «Про збройні сили України».

Учні отримали маршрутний лист і виконували завдання на зупинках: «Математична», «Озброєння», «Розвідка», «Пілоти», Зв’язківці», «Погони». Під час заходу хвилиною мовчання було вшановано загиблих захисників. Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та навчати.










 День святого Миколая - свято доброти й чудес.

В ОЗ "Крукеницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мостиської міської ради Львівської області"( директор Галина ПАНЧИШИН) відбувся захід "Миколаю, ми тебе виглядаєм".
Діти дошкільного підрозділу та учні 4 класу співали пісні,танцювали таночки,розповідали вірші та просили у Чудотворця перемоги і миру для України.
За гостинці для наших дітей щиро дякуємо Агрокультурі та Андрію ТУРЧИНУ.
Нехай святий Миколай подарує диво, принесе перемогу і мир, радість для кожного серця, любов,турботу і віру у світове майбутнє.











Доброчесність починається з нас!
Всеукраїнський урок доброчесності спрямований на виховання чесності, справедливості, відповідальності та поваги у дітей та молоді. Це важлива частина формування характеру, розвитку довіри та запобігання конфліктам у суспільстві.
В ОЗ "Крукеницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мостиської міської ради Львівської області"( директор Галина ПАНЧИШИН) для учнів 5 класу класним керівником Л.І.Іванською був проведений урок на тему "Правдива історія про доброчесність".

Під час зустрічі здобувачі освіти обговорили, що таке доброчесність та навели власні приклади доброчесної поведінки, переглянули тематичні мультфільми.


 

 5 грудня у 7 класі ОЗ " Крукеницький ЗЗСО І- ІІІ ступенів" ( директор Галина Панчишин) на ранковій зустрічі з класним керівником Наконечною Є. О відбувся " Магічний урок доброчесності".

Здобувачі освіти вивчали принципи доброчесності, відповідали на запитання, що таке "позитивні вчинки", а що таке "негативні вчинки". Школярі міркували, чому так важливо дотримуватись законів і правил, навіть коли поруч немає нікого.



 Україна має свят багато,

Та найбільш чекають всі одного свята, -
Коли зимонька надходить,
Земля замерзає,
До діточок у гості йде свято Миколая.
Це одне з найулюбленіших і найочікуваніших свято для дітей.З року в рік маленькі українці чекають подарунки від Святого Миколая.
Сьогодні Чудотворець завітав і в ОЗ"Крукеницький ЗЗСО l-lllст."( директор Галина Панчишин) і пригощав їх солодощами.Його привітали здобувачі освіти 4 класу( кл.керівниця Оксана Пацула) і молилися за те, щоб Святий Миколай дарував нашим захисникам мужність і силу здолати ворога, щоб настав мир і злагода в Україні.









Доброчесність - одна з головних ознак справжньої людини - громадянина, християнина . Як виховати у собі таку необхідну рису? Про це вели розмову під час Всеукраїнського уроку доброчесності учні 10 класу ОЗ "Крукеницький ЗЗСО І - III ступенів Мостиської міської ради Львівської області" ( директор Галина ПАНЧИШИН) зі своїм наставником Марією Панчишин 5 грудня.
Діти обговорили проблеми, які торкаються і них самих, зокрема, використання чужої інтелектуальної власності, поширення недоброякісної інформації в соцмережах.
Готуючись до дорослого життя, діти мають розуміти закони, за якими треба жити у суспільстві. Тому такий урок для них був ефективним та потрібним.



5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера.

Волонтер у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах, будинках пристарілих і на війні. Це не робота, а справжнє покликання. В умовах воєнного часу поняття «волонтер» для України набуло надзвичайно важливого значення, адже це – тисячі людей, які забезпечують надійний тил нашій армії. В ОЗ "Крукеницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мостиської міської ради Львівської області " (директор Галина Панчишин),відбувся виховний захід "Я- волонтер! Зрозуміти! Допомогти! Підтримати!" до дня волонтера. Діти спільно з соціально-психологічною службою мали можливість взяти участь в онлайн заході "Національний урок волонтерства". Здобувачі освіти дізналися, що волонтером може бути кожен, хто має добре серце, не байдужий до чужого горя, бажає працювати без винагороди.





 

 У доброчесному світі хочеться жити, але його дуже важко будувати.

У 6класі ( кл.керівник ПОПІЛЬОВСЬКА Ольга, асистент вчителя КУРАНТ Андріана) ОЗ«Крукеницький ЗЗСО I-III ступенів» ( директор ПАНЧИШИН Галина) 4 грудня пройшла година спілкування на тему " Що я знаю про Доброчесність".
Учні дізналися, що таке доброчесність і чому вона важлива в повсякденному житті.
Створювали "Дерево доброчесності", переглянули відеоролик " Що таке чесність?", познайомилися з цікавими афоризмами і цитатами про чесність, обговорювали, як бути чесними, відповідальними та поважати інших.
На завершення уклали кодекс честі учнів 6 класу.
Діти показали, що навіть у юному віці можна мислити серйозно, робити добрі справи та підтримувати одне одного.





 В рамках акції "16 днів проти насилля" щороку 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день акцентується увага на тому,яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І школа займає тут далеко не останнє місце,адже саме у школі формується,розвивається і набирається знань майбутнє держави.

В ОЗ "Крукеницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мостиської міської ради Львівської області" (директор Галина Панчишин) соціально-психологічною службою з учнями 10 класу, було проведено годину спілкування,перегляд тематичних соціальних відеороликів-все це було направлено на формування навичок здорового способу життя,підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД,його профілактику й толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих.
Учнями була відтворена червона стрічка, як символ солідарності та підтримки людей,що живуть з ВІЛ/СНІДом.









 " Доброчесність і справедливість - дорожчі за золото" - тема виховної години, яку сьогодні провела кл.керівниця Пацула О.М. зі здобувачами освіти 4 класу ОЗ"Крукеницький ЗЗСО l- lll ст."( директор закладу Галина Панчишин). Діти ознайомилися із поняттям " доброчесність", читали і аналізували цитати про чесність, обговорили ,які існують принципи доброчесності, складали Кодекс честі учнів класу і " Квітку доброчесності", аналізували оповідання В.Сухомлинського "Як Павлик списав задачу", переглянули презентацію "Чесність починається з тебе".

Здобувачі освіти зрозуміли, що доброчесність - це внутрішній стан справжньої людини.







 Сьогодні, 4 грудня, у 2 класі ОЗ «Крукеницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» (директор Галина ПАНЧИШИН) день розпочався із важливих та щирих розмов про доброчесність. На ранковій зустрічі класний керівник Колодій І.Р. разом з дітьми міркували, що означає бути доброчесним, чому чесність та справедливість важливі для кожного з нас. Діти слухали та обговорювали казку «Павучок і бджілка», брали участь в активності з цеглинками леґо «Доброчесність чи ні?», створили «Коло доброти». Діти зрозуміли, що доброчесність потрібна не лише дорослим, адже вона допомагає будувати дружні стосунки та знаходити взаєморозуміння.






 Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. В ОЗ "Крукеницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мостиської міської ради Львівської області" (директор Галина Панчишин) соціально-психологічною службою із здобувачами освіти 8 класу, було проведено годину спілкування "Безбар'єрність-це бачити людей серцем".

Цей день покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і добробуту, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Це нагадування людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства — людей з інвалідністю.
Через війну чимало українців втрачають своє здоров’я. Кількість людей з інвалідністю як серед військових, так і цивільних, на жаль, збільшується. Україна імплементує міжнародні стандарти щодо забезпечення прав і свобод цієї категорії громадян у національне законодавство. Ці зміни насамперед про те, якою державою ми прагнемо бути, — державою без бар’єрів, де кожен має рівні права та можливості.